RUMORED BUZZ ON کارشناسی رنگ خودرو

Rumored Buzz on کارشناسی رنگ خودرو

Rumored Buzz on کارشناسی رنگ خودرو

Blog Article

در بیشتر مواقع در اثر استفاده از ابزار مذکور، خط و خش‌هایی روی سطوح باقی می‌ماند که به راحتی با چشم و لمس کردن، احساس می‌شود.

از قدیم‌الایام گفته‌اند که نمی‌شود از ظاهر قضاوت کرد.ممکن است خودرویی که قصد خرید آن را دارید رنگ و لعاب خیلی خوبی داشته باشد ولی ایرادهای فنی آن از دیده شما پنهان بماند.

خرید و فروش خودرو می‌تواند یک رویای شیرین و یا یک کابوس شوم باشد.

کارشناسان تشخیص رنگ خودرو از شیوه های مختلفی برای معاینه رنگ خودرو استفاده می کنند. اولین و ساده ترین راه که البته همیشه نمی توان به آن اکتفا کرد استفاده از چشم است. بسیاری از ما گمان می کنیم بررسی بدنه و نگاه کردن با دقت به خودرو کاری بیهوده است، چرا که اشکالات ظاهری با یک نگاه مشخص نمی شوند.

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر درآمد کارشناسان رنگ خودرو، محل احداث مراکز تعمیر و کارشناسی خودرو است. بدیهی است که مغازه هایی که در مراکز شهر واقع شده اند به دلیل عبور و مرور عموم مردم، مشتری های بیشتری دارند و می توانند درآمد بیشتری کسب کنند.

پاسخگویی سایت به همراه سرعت عمل و دقت ‌کارشناس اعزامی، همگی عالی بودن.

کارشناس بعد از پایان فرآیند کارشناسی، برگه گزارش و ضمانت‌نامه کارشناسی را تحویل شما می‌دهد.

زبری قسمت های رنگ شده به این دلیل است که نقاشان از رنگ های نامرغوب استفاده می‌کنند.

در این مطلب تلاش کردیم یکی از شاخه های معاینه خودرو را به کسانی که قصد خرید و یا فروش خودروهای کارکرده دارند˓ معرفی کنیم. کارشناسی رنگ خودرو در تشخیص خودرو کارکرده به جای خودرو نو و دست اول کاربرد دارد.

اما موادی که موجود در دسترس نقاش‌ها، بافت شطرنجی با نقاط روشن و تیره دارند؛ نقاط روشن به رنگ خودر.و مربوط می‌شود ونقاطی که تیره هستند به حلالی کارشناس ماشین داخل ان مربوط می‌شود.

پس قطعا در این امر باید صبر و حصله بسیاری را به خرج دهید.

با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک، یک دستیار متخصص خودرویی داشته باشید و از خدمات متنوع این شرکت بهره‌مند شوید.

برای اطلاع دقیق از قیمت و هزینه کارشناسی خودرو ، می‌توانید با واحد کارشناسی همراه مکانیک تماس بگیرید.

در کارشناسی فنی مواردی مانند سلامت موتور، گیربکس، تسمه‌ها و هرزگردها، سیستم خنک‌کننده، باتری، دینام و سیستم تعلیق بررسی می‌شوند.

Report this page